Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Strefa elektromobilności
STREFA ELEKTROMOBILNOŚCI poświęcona jest gospodarce energetycznej w zakresie OZE, oświetlenia i elektromobilności na terenie miast i gmin.

Strefa Elektromobilności na Targach ELEKTROTECHNIKA

Serdecznie Zapraszamy do prezentacji innowacyjnych rozwiązań w trakcie Targów i spotkań, poświęconych gospodarce energetycznej w zakresie OZE, oświetlenia i elektromobilności na terenie miast i gmin.

Wystawcy, którzy zaprezentują rozwiązania pojazdów elektrycznych na potrzeby władz samorządowych, służb komunalnych oraz samorządowych zakładów budżetowych będą mogli przeprowadzić dodatkowe prezentacje w ramach targowych spotkań JST.
Dotyczy to również stacji do ładowania pojazdów jak również małych pojazdy elektrycznych przeznaczonych do przewozu osób w małych miejscowościach, gminach miejskich i gminach miejsko-wiejskich.

 

Przestrzeń dla rozwiązań branży elektromobilnej

Wraz ze stopniowym rozwojem branży elektromobilnej rośnie także zapotrzebowanie na inwestycje w technologie, a także inicjatywy, które mają wspierać postęp w branży pojazdów bezemisyjnych.

Jednym z takich przedsięwzięć będzie specjalna Strefa Elektromobilności organizowana w Warszawie w ramach Targów Elektrotechnika, które odbędą się w terminie 15-17 marca 2023r.

Stefa Elektromobilności to specjalnie wyróżniona i oznakowana część wystawowa, która towarzyszy Targom ELEKTROTECHNIKA.

Strefa obejmie rozwiązania związane z elektromoblinością, takie jak: stacje ładowania, systemy wypożyczania i rezerwacji czy systemy monitorowania.

Chcemy zająć się praktycznymi aspektami wykorzystania pojazdów elektrycznych i alternatywnych, tak przez jednostki samorządu terytorialnego i jednostki im podległe, jak i przez firmy oraz osoby prywatne poruszające na terenie miast i gmin.

W ramach Strefy Elektromobilności będzie można zobaczyć m.in.: autobusy, samochody, skutery, rowery, czy hulajnogi elektryczne.

Wystawcy elektrycznych pojazdów przemysłowych i elektrycznych maszyn budowlanych będą mieli możliwość dodatkowych prezentacji w ramach szkoleń dla przedstawicieli przemysłu i budownictwa.

Wystawcy Strefy Mobilności będą mieli możliwość organizacji jazd próbnych przeznaczonych dla osób odwiedzających Targi jak również dla wszystkich wystawców Targów.

Strefa Elektromobilności to:

 • Stoiska wiodących firm z branży
 • Branżowi odwiedzający:
 • Instalatorzy
 • Inwestorzy
 • Architekci i projektanci
 • Samorządy
 • Spółdzielnie mieszkaniowe
 • Zarządcy nieruchomości
 • Szkolenia dla projektantów i instalatorów
 • Warsztaty dla samorządowców
 • Szkolenie dla inwestorów

Partner merytoryczny Strefy


Partnerem merytorycznym Strefy Elektromobilności jest Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych

Szczegóły oferty i kontakt:

Firmy zainteresowane współpracą i szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu:

Krzysztof Soboński: e-mail: krzysztof.sobonski@agencjasoma.pl , tel.: 606 640 210